13 استراتژی پیشرفته برای ساخت لینک که ( احتمالاً ) تا به حال از آنها استفاده نکرده اید

Copyblogger ( کپی بلاگر ) یکی از معتبرترین ترین وبلاگ ها در زمینه ی کپی رایتینگ و بازاریابی محتوا می باشد.

زمانی آن ها برای نشان دادن محبوب ترین پست های وبلاگ از سایدبار خود ( قسمت های کناری مربوط به تبلیغات ، آمار سایت و … ) استفاده می کردند و آنها را بر اساس بیشترین نظرات مرتب می کردند، ولی به نظر می رسد که دیگر اینگونه نیست.

اما اگر اینگونه بود چه می‌شد؟

اگر می توانستید هر وبلاگ را تجزیه و­ تحلیل کنید و ببینید که کدام یک از آنها بیشترین کامنت یا نظر را دارند، چه می‌شد؟

اگر می توانستید این مقاله ها را بر اساس تعداد بک­ لینک هایی که دارند رتبه بندی کنید باید به دنبال یک راه حل بی عیب و نقص برای پیدا کردن ایده های محتوایی برای جذب لینک و نظرات بودید.

خوشبختانه، امروزه این کار به کمک تکنولوژی های جدید در عرض چند دقیقه قابل انجام می باشد و نیازی نیست که برای انجام این ریزه کاری ها، مجبور به همکاری با یک دستیار مجازی باشید.

بسیاری از وبسایت های ساخت لینک مطابق با استراتژی های White hat یا کلاه سفید، فقط بر روی نوشتن محتوای عالی تمرکز کرده اند، که این تمرکز فقط می تواند به معنای این باشد که شما از فرصت های عالی که برای بالا بردن رتبه سایت خود در گوگل می باشد ، استفاده نمی کنید و این کار غیرمنطقی است.

شما می توانید در طول روز محتوای با کیفیتی در سایت خود قرار دهید ، اما آنهایی که مسئول رتبه بندی سایت ها در گوگل هستند ، آنقدر فعال نیستند که این کار را با بررسی تک تک محتوای تمامی سایت ها ، انجام دهند. شما می توانید هم چنان روی کیفیت مطالب خود تمرکز کنید و این کار کاملاً درست است ولی اگر ساخت لینک هوشمند را هم به ترکیب خود اضافه کنید ، همه چیز عالی می شود.

یک فرمول منحصر به ­فرد برای پیدا کردن محتوای پرطرفدار و لینک دادن به آنها

زمانی که نوبت به تجزیه و تحلیل محتوا می رسد ، ما برای دیدن اینکه مردم به خواندن چه چیزهایی علاقه دارند ، تعداد لایک های BuzzSumo را مورد بررسی قرار می دهیم که یک مقاله یا موضوع در بین مردم جامعه ، چقدر اهمیت دارد اما اشتراک های اجتماعی همیشه مطابق با لینک ها نمی باشند.

چه چیزی با لینک ها مطابقت دارد؟ مکالمه با مردم و نظرسنجی در مورد محتوا ، باعث تصمیم گیری بهتر در مورد میزان پسندیده شدن آن می شود.

اگر نظردهی در مورد مطلبی در سال 2017 دارای اهمیت زیادی است ، به احتمال زیاد تعداد لینک زیادی را به خود جذب می کند. اگر می خواهید لینک های زیادی را به مقاله های خود جذب کنید ، چیزی بنویسید که ارزش اظهار نظر را داشته باشد.

شما می توانید از مقاله هایی که هزاران بار در پینترست پین شده اند یا در فیسبوک هزاران لایک دریافت کرده اند ، نکاتی را در این مورد یاد بگیرید. همچنین شما می توانید موفقیت های دیگران در مورد جذب نظر یا کامنت را مورد بررسی قرار دهید و مواردی که نیاز دارید را یاد بگیرید ، سپس آنها را در کارهای خود اعمال کنید.

حال نوبت به بررسی اولین استراتژی می رسد که برای تحلیل از سایت Copyblogger استفاده می شود.

 اولین اقدامی که باید صورت بگیرد ، پیدا کردن یک لیست از پست های وبلاگ Copyblogger است. شما می توانید برای دستیابی به یک دستیار مجازی صبر کنید تا تمامی لینک ها را به صورت دستی جمع آوری کند اما خوشبختانه ابزارهایی مانند Screaming Frog ( برای تجزیه و تحلیل 500 URL رایگان است) برای انجام خودکار این فرآیند موجود می باشد.

اگر ابزار Screaming Frog را باز کنید و Copyblogger را از طریق آن اجرا کنید ، نتایجی مانند موارد زیر مشاهده می کنید:

مشکل این است که بیشتر این نتایج بی فایده هستند مگر این که سئو سایت آنها تجزیه و تحلیل شود.

آنها پست های واقعی Copyblogger نیستند و اگر از نسخه رایگان Screaming Frog استفاده کنید ، 500 آدرس اینترنتی مجاز برای شما به سرعت مورد استفاده قرار می گیرد و حق استفاده از این ابزار برای شما محدود می شود.

خوشبختانه ، Screaming Frog مجهز به تنظیماتی می باشد که با استفاده از آن می توانید فقط نتایج مورد نظر خود را استخراج کنید.

در اینجا ، برای به دست آوردن تصویر بهتر از مقاله های Copyblogger ، برخی از عبارات مسدود شده اند.

به عبارت دیگر ، اگر این کلمات در یک URL موجود باشد ، Screaming Frog آن را در لیست مربوط به URL ها قرار نمی دهد.

برای یافتن این کادر ، به قسمت Configuration > Exclude بروید و سپس عباراتی که می خواهید از نتایج جستجوی خود حذف کنید را اضافه کنید.

اگر می خواهید به سرعت ، یک لیست از اصطلاحات و کلمات موردنظر خود را بنویسید ، استفاده از فرمت ” نقطه ستاره { کلمه } نقطه ستاره ” می تواند در این کار به شما کمک بکند.

مثلا به این شکل : 

.* آموزش سئو .*

یک راه دیگر برای کمک به حذف نتایج نامربوط ، مراجعه به قسمت  Configuration > Spider و حذف بیشتر گزینه ها می باشد که در شکل زیر نشان داده شده ­است:

حال اگر این ابزار را دوباره اجرا کنید ، نتایج تمیز تر و مناسب تری دریافت می کنید.

همانطورکه مشاهده می­کنید ، با استفاده از این امکانات می توانید به پست های واقعی که دنبالش هستید ، دسترسی پیدا کنید البته همچنان امکان دارد که در این لیست ، لینک های نامرتبط هم وجود داشته باشد.

پس از دستیابی به لیست URL خود  ، از گزینه ی “SAVE” برای ذخیره این لیست استفاده کنید.

” این فقط یک لیست از صفحات سایت Copyblogger است. چگونه در تحلیل نتایج به ما کمک می کند؟”

احتمالاً حدس زده اید که انجام این کار چیزی بیشتر از یافتن تمامی پست های وبلاگ Copyblogger می باشد.

در نسخه قدیمی این مقاله ، استفاده از ابزاری به نام URL Profiler برای کمک به شما در مراحل بعدی توصیه شد.

با این حال ، این روزها  ScreamingFrog قابلیت های بیشتری برای بررسی و تحلیل دارد.

قدم بعدی ، مراجعه به سایت Copyblogger و انتخاب اطلاعاتی می باشد که می خواهید آنها را استخراج کنید. انجام این کار در Chrome راحت تر از Firefox  می باشد ولی در حالت کلی هر دوی این مرورگرها برای این کار مناسب هستند.

آنچه که در اینجا از وبلاگ Copyblogger کپی می شود ، تعداد نظرات مربوط به مقاله یا پست ها می باشد.

معمولاً مقاله هایی که نظرات زیادی دریافت می کنند ، از نظر محتوا برای نوشتن در وبسایت شما مناسب می باشند ، و همچنین از مقاله هایی که خوانندگان ترجیح نمی دهد در مورد آنها اظهار کنند ، لینک های بیشتری دریافت خواهید کرد.

بنابراین به وبسایت Copyblogger مراجعه کنید و روی یکی از پست های وبلاگ شخصی خود کلیک کنید. از آن قسمت روی داده ای که قصد کپی کردن آن را دارید ، راست کلیک کنید و سپس روی Inspect کلیک کنید.

سپس ، لازم است که در Console Window دوباره روی آن المان راست کلیک کنید و همانند تصویر زیر ، روی Copy XPath کلیک کنید.

اگر با Regex آشنایی دارید ، می توانید از مهارت های خود استفاده کنید ، اما استفاده ازXPath ساده تر می باشد و اکثراً درست کار می کند.

سپس ابزار ScreamingFrog را باز کنید و به قسمت  Configuration> Custom> Extraction بروید.

روی Start کلیک کنید و اجازه بدهید که ScreamingFrog کار خودش را انجام دهد.

مدت زمان انجام این کار به تعداد URL های شما بستگی دارد و بین چند دقیقه ( کمتر از 500 URL ) و چند ساعت ( بیشتر از 50 هزار URL ) متغیر است.

شما می توانید از این ابزار خروجی بگیرید و نتایج را کمی تمیزتر کنید تا داده های نامرتبط بین داده های اصلی قرار نگیرند. این کار باعث می شود که نتایج جالبی به دست آورید.

در این جا ، 392 مقاله با حداقل 10 نظر ، 221 مقاله با حداقل 50 نظر و 81 مقاله با حداقل 100 نظر ، نادیده گرفته شده است.

زمانی که این کار را انجام دادید ، بار دیگر می توانید در عرض چند دقیقه ، داده های جدیدی را از هر سایت دیگر دریافت کنید.

توجه داشته باشید: اکثر وبسایت ها و وب هاست ها قوانینی دارند که احتمالاً با این نوع کاربردها مخالفت می کند. همانطور که در عنوان نیز مطرح شده است این استراتژی ها پیشرفته هستند و مسئولیت هر گونه مشکل یا شکایت در این مورد ، برعهده خود شماست. لطفاً ، این استراتژی را در ساعت های کم ترافیک روز اجرا کنید و از خزیدن بیش از حد در صفحات وب خودداری کنید.

در اینجا مقاله های پربازدید سایت Copyblogger مورد بررسی قرار گرفته شده است و می توان با تجزیه و تحلیل هر کدام متوجه شد که چرا نظرات زیادی دریافت کرده اند.

به عبارت دیگر ، حق انتخاب با خود شماست. شما می توانید اظهارنظر مقاله های مربوط به وبلاگ و وبسایت های کل دنیا را مشاهده کنید و مقاله هایی که نظر زیادی دریافت کرده اند را برای تجزیه و تحلیل انتخاب کنید.

استفاده از این روش ، یک ایده ی طلایی برای ابتکارات جدید می باشد و بهتر از بررسی محتوای شبکه های اجتماعی با BuzzSumo است.

بهتر است برای اجرای سریع این فرآیند از سرورهای قوی استفاده کنید. هنگامی که شما بیشتر از 40 هزار URL جمع آوری می کنید ، به علت حجم زیاد آدرس ها ، کار دریافت داده در عرض چند ساعت یا حتی چند روز انجام می شود.

اگر خلاق باشید ، می توانید اطلاعات با ارزش تری پیدا کنید و از ابزار ScreamingFrog برای تجزیه و تحلیل لینک ها و تعداد نظرات استفاده کنید.

یافتن شبکه های خصوصی و فرصت های لینک دهی ( بدون تجزیه و تحلیل بک­لینک ها)

این تاکتیک شناخته شده در دنیای سئو ، لینک های رقیبان شما را بررسی می کند که با استفاده از آن بتوانید فرصت های لینک دهی ممکن را پیدا کنید و در وب سایت خود کپی کنید.

استفاده از این تاکتیک برای اطلاع از جاهایی که نام رقیبان شما ذکر شده است ، چندان رایج نیست ولی اگر این کار ممکن بود ، فرصت های لینک بیشتری برای شما فراهم می شد.

 در واقع از تاکتیک اول برای پیدا کردن شرکت هایی استفاده می شود که به سایت های رتبه بندی متکی هستند که بعد ها این سایت ها به کسب و کارهای خاص اجاره داده می شوند. سپس می توانید آن سایت را بررسی کنند و ببینید که لینک سازی آنها چگونه به بالارفتن رتبه سایتشان کمک می کند.

به عنوان مثال ، در تصویر زیر سایتی نشان داده شده است که رتبه بندی را بر اساس عبارتی انجام می دهد که در هر ماه بیشتر 10 هزار با جستجو می شوند.

این وبسایت داری یک برند واقعی و آرم مخصوص می باشد که نام حساب کاربری توئیتر و صفحه فیسبوک آن هیچ ارتباطی با نام دامنه ندارد.

اگر به جای تجزیه و تحلیل بک لینک ، به دنبال شماره تلفن آنها باشید ، همانند تصویر زیر می توانید بخش دیگری از شبکه آنها را پیدا کنید:

این سایت با سایتی که آنها استفاده می کنند متفاوت است همچنین به نظر می رسد که برای کلمات کلیدی انتخاب شده خود ، رتبه خوبی دارد.

اکثر ابزارهای تجزیه و تحلیل بک ­لینک قادر به پیدا کردن بخش های کوچک شبکه ها نمی باشند.

بنابراین ، زمانی که یک شماره تلفن ( یا سایر اطلاعات اصلی مانند: آدرس ایمیل ) را جستجو می کنید ، به طور کلی می توانید با تحقیق و جستجوی خود به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید.

استفاده از اپراتور جستجوی گوگل :  ( شماره ) AROUND

استفاده از اپراتورهای گوگل زمان جستجو را کاهش می دهد و نتایج دقیق تر و مرتبط تری در اختیار مخاطب قرار می دهد. استفاده از اپراتور Around برای پیدا کردن سریع رشته های خاص یک متن در نتایج جستجو ، مفید می باشد. این اپراتور به شما کمک می کند تا کلمات و عباراتی را پیدا کنید که در مجاورت همدیگر هستند.

به عنوان مثال ، شما از قبل می دانید که اگر “submit article” را جستجو کنید ، سایت هایی را دریافت خواهید کرد که پست آنها شامل عبارات ویژه ی شما هستند. این یک عبارت جستجوی متداول است که در هنگام جستجوی پست و مقاله همراه عباراتی مانند “write an article” ، “submit your post”و موارد دیگر به اشتراک گذاشته می شود.

با این حال اگر عبارتی شبیه به “submit” AROUND(4) “article” را جستجو کنید ، می توانید صفحه های مربوط به یک حوزه یا وبسایت  خاص را مشاهده کنید که شامل submit و article هستند البته این به این معنا نیست که کلمه submit و article در کنار یکدیگر هستند ، بلکه با استفاده از این اپراتور دو عبارت با حداکثر فاصله 4 کلمه از یکدیگر قرار می گیرند.

با استفاده از این جستجو سعی می کنید به وبسایت هایی دسترسی پیدا کنید که پست یا مقاله آنها شامل submit و guest post می باشند ولی با این تفاوت که این دو کلمه به اندازه 4 کلمه یا کمتر از یکدیگر فاصله داشته باشند و همچنین URL آنها شامل کلمه gold باشد.

توجه داشته باشید ، جستجوی”submit tip” و  “submit guest post” این نتیجه را به شما نشان نمی دهند.

می بینید که با استفاده از این تاکتیک ، نتایج جستجوی دقیق تر و طبیعی تری دریافت می کنید.

زمانی پست و مقاله های مربوط به جمله ی “If you would like to submit your article” برای شما نشان داده می شود که یا عین عبارت را جستجو کنید یا اینکه از اپراتور AROUND استفاده کنید.

اگر عددی که در داخل پرانتز ( یعنی همان 4 ) قرار دارد را عوض کنید ، فضای مجاز بین دو عبارت افزایش یا کاهش پیدا می کند.

یک مسئله ی دیگری که دانستن آن مفید می باشد این است که اخیراً ادعا شده است ، برخی از وب سایت های وردپرس میزان ترافیک روزانه صفحه های خود را نشان می دهند. به نظر می رسد که این امکان جزو گزینه های وردپرس می باشد. اما بیشتر افرادی که با وردپرس کار می کنند خواهان غیرفعال شدن این نوع امکانات هستند.

ایده ی اول این بود که با استفاده از ابزارهای مطرح شده در استراتژی اول ، وب سایت های مختلف را تجزیه و تحلیل کنید تا محبوب ترین مقالات نوشته شده را پیدا کنید. ولی بهتر است ویروسی بودن برخی از صفحه های شخصی مانند فیسبوک را در نظر بگیرید و از اطلاعات مربوط به آنها استفاده نکنید.

در عوض به جای این کار ، از سایت هایی استفاده کنید که اطلاعات خود را به صورت عمومی فاش می کنند.

 اپراتور AROUND در انجام این کار به شما کمک می کند.

همانطور که می بینید ، حتی ایالات متحده آمریکا هم برای کمک به بازاریاب ها این کار را انجام می دهد. ( سایت نشان داده شده در بالا مربوط به یکی از سایت های دولتی امریکا می باشد )

ولی توجه به این نکته هم مهم است که سایت هایی که اطلاعات خود را به صورت عمومی به اشتراک می گذارند ، محتوای چندان جالبی ندارند.

سایت های بزرگ آمار خود را با دیگران به اشتراک نمی گذارند. ایده هایی که از سایت های عمومی پیدا می شود هم در اکثرا مواقع ارزش این را ندارند که چند ساعت روی آنها وقت بگذارید و اطلاعات بیشتری در مورد آنها استخراج کنید.

فقط به کوئری یا کلمات کلیدی جستجوی مورد نظر خود فکر کنید که بتوانید آن را گسترش دهید و نتایج طبیعی تری پیدا کنید.

  ” آموزش سئو “

  ” سایت های پیشنهادی “

  ” ثبت یک پست “

  ” لینک های مورد علاقه “

دیگر نیازی نیست که کلمات را طولانی تر بکنید تا به نتیجه های دلخواه خود برسید. شما با استفاده از اپراتورها می توانید پس از انتخاب کلمه های کلیدی موردنظر ، تعیین کنید که چقدر از هم فاصله داشته باشند و ساختار کلی جستجوی خود گسترش دهید.

استفاده از اپراتورهای جستجوی گوگل به شما کمک می کند که عبارت موردنظر خود را به صورت سفارشی جستجو کنید و به راحتی به محتوای موردنظر خود دسترسی پیدا کنید.

آنالیز معکوس لینک های مربوط به لیست بندی های موفق Flippa

یکی از تاکتیک های جدید در حال اجرا ، پیدا کردن سایت هایی در Flippa با ترافیک جستجوی زیاد و تجزیه و تحلیل منابع بک لینک آنها می باشد.

دلیل این که می خواهید از این تاکتیک استفاده کنید این است که مشاهده چگونگی قرار گرفتن سریع برخی سایت ها در رتبه بندی سایت ، دریافت ترافیک جستجوی زیاد و نحوه حفظ این ترافیک برای شما جالب است.

اگر شما به درستی روی لیست تمرکز کنید می بینید که در واقع این یک دفتر باز است که در سئو کار می کند.

به عنوان مثال ، در اینجا سایتی قرار دارد که همین الان در وب سایت Flippa حضور دارد.

همانطور که می بینید در تصویر بالا نام وب سایت مورد نظر تار شده است اما آنها هیچ مشکلی با دیده شدن آمارشان ندارند ( برای دیدن آمار مربوط به سایت ها ، لازم نیست که وارد سیستم بشوید ).

همانطور که مشاهده می کنید ، ترافیک این سایت به سرعت رشد کرده است. جالب است که این افزایش ترافیک ، بیشتر از جستجوی زیاد کاربران ناشی می شود.

در حالی که اعداد مربوط به آمار ، چندان هم بزرگ نیستند . جستجو هنوز هم بیشتر از 50 درصد ترافیک سایت را تشکیل می دهد و حداقل 33 درصد آن به خاطر جستجوی کاربران ایالات متحده آمریکا می باشد. ( این مورد نشان‌دهنده ی این است که با این درصد فرصت های سودآور بیشتری برای کسب درآمد از این سایت وجود دارد).

چگونه می شود که شخصی در عرض یک سال ، سایتی با ارزش چند صد میلیون راه اندازی می کند و کار خود را با تکیه کردن به ترافیک جستجو جلو می برد؟

اگر بک لینک های آنها را تجزیه و تحلیل کنید متوجه می شوید که این داستان ، جالب و البته کمی هم آشنا است:

همانطور که می توانید حدس بزنید ، لینک های ایجاد شده توسط آن ، بسیار زیبا و در عین حال ترسناک هستند و تقریباً کل آنها از کامنت هرزنامه تشکیل شده اند.

با این حال ، متن اصلی آنها بسیار محکم می باشد و می شود گفت ، این چیزی است که به آنها کمک می کند همچنان در زیر رادار بمانند و از مزایای این نوع لینک ها بهره مند شوند.

البته میزان موفقیت در این کار ، بستگی به موقعیتی دارد که شما در آن قرار دارید. به عنوان مثال ، تلاش برای انجام این کار در سایت “Gold IRA” غیر ممکن است ولی سایت هایی که بر اساس تصویر و عکس هستند ، به راحتی می توانند از مزایای لینک سازی سریع و خودکار بهره مند شوند.

ساخت یک بانک اطلاعاتی خصوصی از تبلیغ کنندگان معتبر

برای استفاده از این تاکتیک باید بانک اطلاعاتی شخصی خود را ایجاد کنید و در آن ، افرادی واقعی که قبلاً مطالب شما را به درستی به اشتراک گذاشته اند ، ثبت کنید. معتبر و درستکار بودن تبلیغ کنندگان خیلی مهم می باشد چون آنها باید بتوانند موقعیت و کسب و کار واقعی شما یا چیزی که شما از آنها می خواهید را بنویسند.

سپس می توانید از این بانک اطلاعاتی خود استفاده کنید تا زمانی که مطالب جدیدی منتشر می کنید ، افراد علاقمند با کمک تبلیغ و اطلاع رسانی تبلیغ کنندگان ، از این موضوع باخبر شوند.

اگر در زمینه تبلیغ تازه کار هستید ، در مورد تبلیغ کنندگان معتبر تحقیق کنید و زمانی که تبلیغ کننده ایده آل خود را پیدا کردید ، کار خود را با او ادامه دهید.

توجه داشته باشید که شما می توانید کار تبلیغ را با تیم و شرکت های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند ، پیش ببرید.

شما می توانید این کار را برای توییت هایی که در مورد هر یک از رقیبانتان است ، انجام دهید و از افرادی که محتوای مربوط به فضای شما را دوست دارند و آنها را به اشتراک می گذارند ، یک بانک اطلاعاتی ایجاد کنید و سپس شخصاً به آنهایی توجه کنید که ممکن است از محتوای شما لذت ببرند.

در حالی که این روند کند است ( و چند دقیقه طول می کشد که شما به مخاطبان موردنظر خود ایمیل ارسال کنید و امکان این نیز وجود دارد که اصلاً آنها محتوای ارسالی شما را به صورت عمومی به اشتراک نگذارند).

تعداد کمی از افراد ، حاضر هستند که زمانی را برای نوشتن ایمیل شخصی اختصاص دهند و با پاسخ دادن به ایمیل ، شما را شگفت زده کنند.

البته ، اگر می خواهید یک سایت جدید را تبلیغ کنید ، نمی توانید از این روش ها استفاده کنید و مثلاً بگویید که ” شما قبلاً مقاله ی من را توییت کرده بودید”.

در این حالت ، شما نیاز دارید که مقاله های مشابه با مقاله هایی که قصد تبلیغ آنها را دارید ، پیدا کنید و سپس افرادی که آن مقاله ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند را نیز پیدا کنید.

مطمئناً شما با این روش ، هیچ لینک و پیوندی به مقاله ی خود ، تضمین نمی کنید ، اما اگر بتوانید بیشتر از  100 بار مقاله خود را از طریق کاربران واقعی با دنبال کننده های واقعی به اشتراک بگذارید ، شانس خود را برای افزایش لینک به محتوای خود ، افزایش می دهید.

اگر بتوانید افراد مناسبی را برای تبلیغات خود انتخاب کنید ، مطمئناً این کار با سرعت و کیفیت بیشتری جلو می رود چون افراد مناسب می دانند که برای تلاش های تبلیغاتی شما چه کاری انجام دهند.

اگر محتوای خوبی ارائه دهید ، شخصی که می خواهد آن را به اشتراک بگذارد هم متوجه خوب بودن آن می شود ، زیرا این نشان می دهد که شما در زمینه خاص خود ، قدرتمند هستید.

آنالیز معکوس سازندگان لینک بورس تحصیلی (Scholarship)

در اوایل لینک سازی بورس تحصیلی با استقبال گرمی روبرو نشد و بیش از هر زمان دیگر نفرت عمومی را به خود جذب کرد.

اگر شما هیچ مشکل اخلاقی در این مورد نمی بینید که دانش آموزان به امید کسب بورس تحصیلی کمی از وقت خود را صرف پر کردن فرم های مربوط به آن بکنند پس بدون توجه به نظر دیگران می توانید از این تاکتیک استفاده کنید و حتی می توانید بورس تحصیلی هم ارائه دهید.

همه می دانند که لینک های آموزشی (.edu) طرفداران زیادی دارند. به عنوان مثال ، سایتی که در مورد کوپن های جدید بود در همان اوایل تصمیم گرفت که به دانش آموزان بورس تحصیلی بدهد و فقط به اندازه ی خوش شانس شد که بتواند 10 ها بک لینک .edu دریافت کند.

قبول کردن این که آنها این کار را برای دریافت لینک انجام ندادند ، کار سختی است چون که آنها بورس تحصیلی هم در قبال آن ارائه ندادند.

استفاده از این تاکتیک برای دریافت لینک توصیه نمی شود اما افرادی که می خواهند تمامی تاکتیک ها را یاد بگیرند ، باید با این نوع تاکتیک هم آشنا شوند. به بطوری‌که اگر شما چیزی بسازید که دانشگاه ها بخواهند به آن لینک بدهند ، کار فوق العاده ای انجام داده اید البته در صورتی که تلاش دانش آموزان و دانش جویان نتیجه نیز بدهد و از بورس تحصیلی بهره مند شوند.

افرادی که از لینک های بورس تحصیلی استفاده می کنند ، اغلب کارهای زیر را انجام می دهند:

  • استفاده از لینک کمکی ( خیریه یا همون رفاقتی )
  • استفاده از پست مهمان
  • مشارکت در PIN ها ( ساخت لینک خصوصی )
  • خرید لینک از وب سایت ها
  • ارائه نرم افزار ” حامی مالی” به ازای دریافت هر لینک

اگر می خواهید بدانید که این روش در دنیای سئو چه کار می کند ، باید دنبال افرادی باشید که زمان خود را صرف ایجاد صفحات بورس تحصیلی کرده اند و برای ارائه هر لینک با دانشگاه تماس گرفته اند.

تصویر زیر برخی از لینک هایی را نشان می دهد که این افراد انتخاب کرده اند:

سایت هایی وجود دارند که لینک ها را از هر کسی قبول می کنند منتها تا زمانی که با آنها در تماس باشند.

فعالیت سایت زیر در سال 2016 آغاز شده است ، بنابراین آن دسته از لینک هایی که واقعاً نباید کار کنند هم شروع به پرداخت هزینه های آن ها می کنند.

این سایت در مقایسه با وب مستر هایی که  هزاران لینک کمکی ، بورس تحصیلی و دایرکتوری می سازند ، بسیار کوچک است.

کافی است که وضعیت ترافیک آن را مشاهده کنید تا منظورم را متوجه شوید.

آنها تقریباً 4 برابر بزرگتر از سایت اول هستند اما دقیقاً از همان روش ساخت لینک استفاده می کنند.

از یک منبع شروع کنید ، مانند وب سایت هایی که به عنوان بورس تحصیلی ارائه شده اند ، و سپس از طریق لینک های دیگری که ساخته اند ، به عقب برگردید و روش خود را عملی کنید.

این تاکتیک به تنهایی در مقایسه با وبلاگ Google Webmaster ، دانش بیشتری در مورد سئو در اختیار شما قرار می دهد.

یک URL کمتر شناخته شده Reddit برای پیدا کردن فرصتهای تبلیغاتی

Reddit یک ویژگی کمتر شناخته شده دارد که به شما اجازه می دهد که از مکان دامنه ی به اشتراک گذاشته شده روی وب سایت آنها مطلع شوید. بنابراین شما نه تنها می توانید وب سایت خودتان را بررسی کنید ، بلکه با Reddit ، عملکرد رقبای شما نیز قابل بررسی است.

به عنوان مثال اگر از کوئری یا همان کلمه کلیدی http://reddit.com/domain/viperchill.com استفاده کنید ، می‌توانید جدیدترین داستان های به اشتراک گذاشته شده ویپرچیل را بر روی Reddit ببینید.

اگر شخصی مقاله شما را به  Reddit بفرستند ، مقاله شما می تواند در طی 24 ساعت هزاران بازدید کننده را به سایت شما ارسال کند.

اگر سایت شما تازه است و هنوز مطلب با ارزشی برای اشتراک گذاری در آن قرار نداده اید ، وارسی دامنه و نتیجه نگرفتن از آن ، شما را کمی عقب می اندازد.

با این وجود ، هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید از طریق همین اقدام ، رقبای خود را بررسی کنید و گزارش های مورد استفاده ای را از روی sub-Reddit دریافت کنید. شما می توانید خودتان را از کاربر Reddit که محتوای مربوط به شما و ایده های محتوایی شما را می خواند ، پنهان کنید.

https://www.reddit.com/domain/smartpassiveincome.com/top/؟sort=top&t=all

شما می توانید با استفاده از URL  شبیه به این ، وب سایت موردنظر خود را وارسی کنید و نتایج مربوط به وب سایت را ببینید.

این جستار ، پست ها را از بالاترین امتیاز به پایین ترین امتیاز نشان می دهد. اگر می خواهید این کار را به صورت دستی انجام دهید ، کافی است روی “Top” و سپس “All Time” کلیک کنید ، یک راه آسانتر هم این است که از لینک بالا استفاده کنید و نام دامنه را عوض کنید.

نتیجه ی این درخواست به صورت زیر است:

در واقع لینک های Reddit خودشان ارزشی ندارند ، اما اگر پست شما ویروسی شود ، فرصت خوبی برای دسترسی به افرادی که می توانند با لینک به سایت شما مراجعه کنند ، فراهم می شود. 

رتبه بندی با شرایطی که لینک دهندگان به دنبال آن هستند

لینک دهندگان افرادی هستند که قادر به لینک دهی می باشند. آنها جایی در وب دارند که واقعاً می توانند از طریق آن ، به یک لینک ، وبلاگ ، فروشگاه آنلاین یا … لینک بدهند.

اگر شما به این افراد و کاری که می توانند انجام دهند ، توجه نکنید ، پس نمی خواهید هیچ لینکی دریافت کنید.

ما سایت خود را بهینه می کنیم و به صفحات “become an author” مربوط به هر سایت منتخب لینک دهی انجام می دهیم بنابراین فایل ها برای اپراتورهای سرچ در کلمات کلیدی خاصی رتبه بندی می شوند. این کار یک جریات ثابت از پست گذاری مهمان را برای ما فراهم می کند. ما می خواهیم با وبلاگ نویسانی که مایل به پست مهمان در سایت ما هستند ، مبادله ی محتوا انجام دهیم. البته ، این کار اختیاری است ، در صورتی که فقط بخواهید لینک دهی انجام دهید ، مقاله های شما در سایت ما منتشر نمی شوند.

ما با سایت هایی که همکاری می کنیم ، تقریباً در هر ماه نزدیک به 100 مقاله مبادله می کنیم. این تاکتیک ، کارآیی های زیادی دارد: فرصت های لینک دهی زیادی در مقابل ما قرار دارد و منتظر استفاده از این فرصت ها هستیم:

– حق انتخاب با ما است و ما می توانیم فقط با سایت هایی همکاری کنیم که کار با کیفیتی ارائه می دهند یا اصول مهم را رعایت می کنند.

– قرار دادن لینک در مقاله ، کاملاً تحت کنترل ما است و تنها به لینک بیوی نویسنده محدود نمی شویم.

– ما با این کار توانسته ایم با افراد دیگری که لینک مربوط به محتوای سایت ها را اداره می کنند ، رابطه ی مداومی داشته باشیم و به طور منظم با آنها لینک مبادله کنیم.

واقعا کار هوشمندانه ای است که رتبه بندی را با شرایطی انجام دهید که سازندگان لینک برای فرصت های لینک دهی در گوگل استفاده می کنند ، سپس به آنها پیشنهاد همکاری بدهید تا با کمک همدیگر ، برای بهینه سازی هر دو سایت تلاش کنید.

 بنابراین می توانید یک وب سایت ساختگی مانند “بک لینک های املاک و مستغلات” یا “اشتراک گذاری مهمان املاک و مستغلات” راه اندازی کنید و هر یک از این ها را با شرایط مناسب رتبه بندی کنید. سپس گزینه ای تحت عنوان فرصت لینک دهی در سایت خود باز کنید تا افراد دیگر در صورت تمایل با شما تماس بگیرند.

در صورت دریافت تماس ، شما باید گفتگوهایی انجام دهید که به نفع دو طرف باشد ، نه اینکه بدون توقع زیاد ، اشتراک گذاری پست مهمان در سایت خود را قبول کنید.

همه افراد کاملاً مناسب نیستند ولی سعی کنید در این راه ، فرد مناسبی را برای دریافت همکاری و لینک پرداختی انتخاب کنید و کار خود را با شخصی پیش ببرید که ارزش همکاری را داشته باشد.

چرا وقتی نوبت به لینک سازی می رسد ، نقشه ها ، اینفوگرافی های جدید محسوب می شوند؟

زمانی که اینفوگرافی ها وارد جریان شدند ، باعث ایجاد تغییرات زیادی شدند ، به طوری که در هر مقاله ردپایی از آن ها وجود داشت. مردم آن را به عنوان روشی اخلاقی برای برای لینک سازی بهینه برای وبسایت خود می دیدند ، و با این کار چند پین اضافی نیز در Pinterest دریافت می کردند.

شرکت های ساخت اینفوگرافی در سراسر وب گسترش یافتند و بسیاری از استارتاپ ها در ازای ساخت آنها ، چندین میلیون دلار بودجه دریافت کردند.

اگرچه بدون شک ، اینفوگرافی ها مفید و از نظر بصری جذاب هستند ، ولی موفقیت اصلی آنها مربوط به سئو سایت های سراسر جهان می باشد که باعث ایجاد لینک برای آنها می شود.

این مسئله به خوبی می تواند به معنای این باشد که وقتی بحث لینک سازی می شود ، نقشه ها یا بیشتر نقشه های تعاملی در زمینه ی ساخت لینک ، به صورت اینفوگرافیک جدید خواهند بود.

از این گذشته ، بزرگترین نشریه های جهان نیز آنها را به طور مداوم به اشتراک می گذارند.

David McSweeney به عنوان متخصص سرمایه گذاری ، برای توجه به این روند و تشریح این موضوع ، کارمزد خود را از چند ماه قبل دریافت می کند. با توجه مقاله ی وی می توان گفت که بدون شک وب مستر یا مدیر شما هم به زودی به سمت این ایده می رود.

این تاکتیک برای شرکت های بیمه نیز کار می کند

استفاده از استراتژی اینفوگرافی ها ، راه خوبی برای جذب لینک است.

GoCompare یک سایت مقایسه مالی در انگلستان است که نقشه های تعاملی ارائه می دهد. با داشتن دانش تخصصی بسیار عالی و ایده آل در طراحی ، این امکان به کاربر داده می شود که موارد خاص خود را نشان دهد.

با اینکه یک مهارت فنی فوق العاده ای در طراحی آن به کار رفته اما اصلاً چیزهای خاصی در آن نشان داده نمی شود.

هر چند این نقشه به ظاهر با کاری که GoCompare انجام می دهد ، نامرتبط است ، ولی به تنهایی می تواند از 100 دامنه مختلف ، لینک دریافت کند.

مشکل آشکار این است که تهیه ی این نقشه ها برای اکثر افراد به راحتی امکان پذیر نمی باشد. در نظر داشته باشید که امروزه ساخت اینفوگرافیک ها نیز برای بسیاری از افراد ، کار دشواری است.

با روند حاضر ، انتظار می رود که خدمات ایجاد نقشه ، گسترش پیدا کنند چون مردم به دنبال سرمایه گذاری در این زمینه ها هستند. درحالی که به نظر می رسد ، استفاده از این تاکتیک روشی اخلاقی تر و ساده تر برای لینک سازی می باشد.

توجه داشته باشید که نقشه ها حتماً نباید تعاملی باشند تا به اشتراک گذاشته شوند. نقشه ی بعدی در Business Insider قرار داده شده بود که چیزی بیشتر از یک تصویر استاتیک نیست.

اگر زاویه دید شما برای تبلیغات ، جذابیت است پس این نقشه ها یک تصویر زیبا ارائه می دهند که می تواند نظر افرادی که اطلاعات را به اشتراک می گذارند را جلب کند و نقشه و محتوای شما را هم به اشتراک بگذارند.

اگر به این تاکتیک علاقمند هستید ، بهتر است چند ساعت برای پیدا کردن نقشه های دیگر وقت بگذارید و توجه کنید که کدام یک از آنها بیشتر به اشتراک گذاشته شده اند. سپس سعی کنید ، راه هایی را برای محبوب کردن صنعت خود پیدا کنید.

آنالیز معکوس تلاش های سازندگان لینک سایت Wikihow

Wikihow سایتی است که طبق گزارشات سایت SimilarWeb تقریباً 86 درصد از میزان ترافیک موتورهای جستجو را دریافت می کند.

درحالی که لینک های خارجی آن دنبال نمی شوند ، بار دیگر مدیران سایت که از مزایای منابع سایت خود استفاده می کنند ، لینک های زیاد دیگری ایجاد کرده اند که قابل کپی شدن می باشند.

زمانی که صفحه های سایت Wikihow با منابع خارجی لینک برقرار می کند ، از متن هدینگ “sources and citation” استفاده می کنند. بنابراین با یک جستجوی ساده و سفارشی گوگل می توانید صفحات مرتبط را از سایتشان  استخراج کنید.

اگر جستار موردنظر خود که شامل یک کلمه مرتبط با زمینه فعالیت شما می باشد را ویرایش کنید ، می توانید وب مستر هایی را که در زمینه لینک سازی برای حرفه شما فعال هستند ، پیدا کنید.

شما می توانید بر اساس آنالیز معکوسی که قبلاً مورد بررسی قرار گرفت ، بک لینک های این سایت ها را تجزیه و تحلیل کنید و فرصت های لینک دهی دیگری پیدا کنید.

پرسش مستقیم از وب سایت ها درباره فروش لینک ها

این تاکتیک در آخر مقاله قرار داده شده است ، چون به دلیل ساده بودن ، چندان هم پیشرفته نمی باشد.

می توان گفت ، بعید است که این روزها بتوانید وبلاگ نویسانی را پیدا کنید که در مورد خرید لینک صحبت کنند ، به خصوص که اگر به هیچ نتیجه مثبتی در این کار نرسیده باشند.

ولی با این وجود ، بعضی از برندهای بزرگ حتی اگر به طور مستقیم این تاکتیک را تایید نکنند باز هم به خاطر سئو این روش را مورد آزمایش قرار داده اند.

همانطور که گفته شد این روند بسیار ساده است و شما به سادگی می توانید با کمک یک دستیار و ارسال ایمیل به وبلاگ ها در مورد لینک های فروشی آنها سوال بپرسید و به این صورت می توانید دامنه های زیادی ( وبلاگ های برتر در مورد صنایع مختلف) را جمع آوری کنید.

در حالی که میزان موفقیت این کار پایین است ( بسیاری از وب مستر ها از فروش لینک های خود می ترسند) ولی شما می توانید افرادی را پیدا کنید که شبکه های بزرگی دارند و آنها را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهند.

امروزه بیشتر افراد وب سایت هایی دارند که به آنها علاقمند می باشند اما میزان ترافیک سایت آنها کم است ، به همین دلیل نمی توانند کسب درآمد کنند. آنها اگر بتوانند بدون انجام هیچ کاری در ماه چند میلیون درآمد کسب کنند ، به راحتی حاضر به فروش لینک های خود خواهند بود.

فقط مطمئن شوید که هنگام ارسال ایمیل ، از دامنه یا آدرس ایمیل خود استفاده نمی کنید.

اگر هزینه ماهانه شما کم باشد می توانید از ایمیل خصوصی خود استفاده کنید و نگران راه اندازی هاست جدید و … نباشید.

نحوه دریافت بک لینک های هدفمند از برترین سایت های مرتبط با کسب و کار خود

با وجود این که تمامی گفته های Dale Carnegie با ارزش می باشد ولی گفته زیر از اهمیت زیادی برخوردار است:

“به یاد داشته باشید که اسم یک شخص شیرین ترین و مهم ترین صدا در هر زبان است.” – Dale Carnegie

مردم سراسر جهان می توانند بدون شنیدن کلمه ای از شما ، با توجه به نامتان در مورد شما صحبت کنند و زمانی که نام شما در مسئله ایی مطرح می شود ، به طور ناگهانی مغز شما قادر به تنظیم آن گفتگو می شود.

بر اساس استدلال ها ، دومین صدایی که برای یک مدیر وب سایت یا صاحب محصول شیرین است ، نظرات مناسب و پسندیده شدن چیزی است که آنها ایجاد کرده اند.

مطمئناً ، بهترین راه برای مشهور شدن هر شخص در جهان ، موفقیت در زمینه ای است که فعالیت می کند و محصولاتی را به مردم ارائه می دهد.

یک راه مطمئن برای شروع ، رفتن به مکانی همچون Clickbank می باشد. شما می توانید به بازار آنها مراجعه کنید و محصولات مرتبط با حرفه خود را پیدا کنید. این روش کمی خسته کننده می باشد چون بیشتر بررسی ها و شواهدی که در صفحات فروش وجود دارند ، شامل اطلاعات نویسندگان وبسایت ها نمی باشند.

در عوض ، می توانید به iTunes مراجعه کنید و پادکست های مرتبط با حرفه خود را پیدا کنید ، سپس ببینید که به محصولات و خدمات صاحب پادکست علاقه دارید یا نه.

به عنوان مثال اگر مربی گلف هستید ، یک دوره گلف اجرا کنید یا تجهیزات گلف خود را به صورت آنلاین بفروشید. سپس اگر به iTunes مراجعه کنید ، اولین یا دومین جستجوی شما در مورد گلف ، نتایج هوشمندتری به شما نشان داده می شود که هر کدام بیشتر از 500 قسمت دارند.

وقتی نتایجی شبیه به این پیدا کردید ، دو راهکار وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید:

  1. اگر او علاقمند به نشان دادن بازدید شما در وب سایتش است ، می توانید در این رابطه با “fred” صحبت کنید.
  2. می توانید از “Fred” برای پیش نمایش درخواست کنید و در عوض شما نظر خود را بگویید.

سپس ، خلاصه بازدید به وبسایت شما لینک می شود و Fred با داشتن نظر خود در سایت ، از فرصت های فروش بیشتری بهره مند می شود. ( و جالب این است که او هنوز از این موضوع خبری ندارد )

لطفاً توجه داشته باشید که این فقط یک نمونه بود: لطفاً از درخواست های بازدید و اظهار نظر بیهوده خودداری کنید.

یک مثال دیگر پادکست IMTalk می باشد که برای آموزش یک مرد آهنین طراحی شده است. این پادکست به طور حیرت آوری محبوب است:

اگر به وب سایت آنها مراجعه کنید می‌بینید که 3 فرصت برای  گرفتن لینک از آنها دارید.

شما می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

  • پادکست های آن ها را خریداری و بررسی کنید ( اگر آنها علاقمند به توصیف مقدماتی محصولات خود دارند ، در این مورد از آنها سوال بپرسید)
  • از ارائه و نمایش آنها حمایت کنید.
  • برای مخاطبان آنها ، محتوایی را ارسال کنید.

به عنوان مثال دیگر ، از کپی بلاگر استفاده کنید. شما می توانید ببینید که نظر دهندگان برنامه Authority یک بک لینک خوب از یک دامنه ی عالی دریافت می کنند.

اگر چه این لینک ها در این مورد ، تلاش کمی می کنند ، اما اگر شما یک وب سایت بدن سازی را اداره می کنید یا به طور خاص تر از آن برای آموزش مردان آهنین استفاده می کنید ، این لینک یکی از بهترین لینک هایی است که می توانید دریافت کنید.

منبع :

https://detailed.com

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *