اخبار سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

اخبار سئو (موتورهای جستجو) برای تمامی افرادی که در زمینه سئو فعالیت میکنند مخصوصاً وبمستران بسیار ضروری و حیاتی میباشد. اخبار منتشر شده در این بخش از سایت در واقع برگرفته از معتبر ترین وب سایت ها در زمینه سئو میباشد که یکی از آنها بخش پشتیبانی گوگل و دیگری وب سایت سرچ انجین لند میباشد که با مدیران گوگل به صورت مشتقیم در ارتباط است.

تمامی اخبار بهینه سازی سایت به صورت ترجمه شده در وب سایت سئو هاب قرار میگیرد تا شما وبمستران عزیز بتوانید به راحتی با مطالعه این اخبار از آپدیت های موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل آگاه باشید و تغییرات لازمه برای پیشرفت سایتتان اعمال کنید.

گوگل درباره تاثیر انجمن ها در رتبه بندی یک وب سایت صحبت کرد
برخی از وبمسترها از وجود بخشی به نام انجمن در یک ساب دامنه از سایت خودشان می ترسند که می تواند تاثیر منفی بر موقعیت سایتشان در گوگل داشته باشد. به همین دلیل، بسیاری حتی انجمن های خود را از موتورهای جستجو را مسدود میکنند تا ربات های گوگل نتوانند آنها را ایندکس نمایند.
گوگل به عکس های اهمیت بیشتری خواهد داد
گوگل در آینده به تصاویر اهمیت بیشتری خواهد داد ، این تحقیقات از طریق Seoclarity منتشر شده است ، تحقیقات این تیم نشان میدهد که گوگل در نتایج جستجو عکس های بیشتری را نمایش خواهد داد.
توصیه های عملی برای سئو در نسخه موبایل
سازگاری وب سایت بر رتبه بندی صفحات در نتایج جستجوی تلفن همراه و دسکتاپ تاثیر می گذارد.اما چطور میتوانیم وب سایتمان را برای موتور های جستجو در نسخه موبایل بهینه کنیم؟
تاثیر صفحه بندی در سئو سایت
صفحه بندی در SEO : چگونه این کار را درست انجام دهید؟ گوگل اعلام کرد که دیگر از برچسب های بعدی و قبلی در صفحات سایت پشتیبانی نمی کند.
گوگل رفتار کاربران را در سایت ها ثبت میکند
گوگل یک آپدیت جدید در مورد عوامل رتبه بندی بر اساس رفتار کاربر اضافه کرد، در ادامه توضیح میدهیم که این مورد چیست و اصلاً چه چیز هایی در این موضوع دخیل هستند، گوگل رتبه بندی بر اساس رفتار کاربران را کاملاً ثبت کرده است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *