وب سایت کد ابزار ارائه دهنده ابزارهای رایگان وبلاک و سایت

وب سایت کد ابزار
وب سایت کد ابزار

کد ابزار نام وب سایتی نوپا در زمینه ابزار و کد های وبلاگ ها و سایت ها میباشد. این سایت توانسته با برنامه نویسی بسیار دقیق و اصولی که بر روی قالب سایت خود پیاده سازی کرده است سئو خود را نیز تا حدودی بهبود بخشد.

قالب وب سایت کد ابزار

کاربر پسندی سایت کد ابزار
کاربر پسندی سایت کد ابزار

سایت کد ابزار دارای قالب بسیار زیبا و البته کاربر پسندی میباشد که بیشتر بر روی تجربه کاربری عالی تمرکز داشته است.

همانطور که میدانید وب سایت گوگل بیان کرده است اگر بین سئو و تجربه کاربری بر دو راهی قرار گرفتید 100% تجربه کاربری را انتخاب کنید ، این پیغام یعنی اگر کاربر سایت شما را بپسندد گوگل هم میپسندد. وب سایت کد ابزار از این مزیت برخوردار بوده و توانسته بهترین امتیاز را در این زمینه به دست آورد.

سرعت سایت کد ابزار

سرعت سایت کد ابزار
سرعت سایت کد ابزار

بدون شک سرعت سایت نیز یکی دیگر از مزیت های سئویی وب سایت به شمار میرود که وب سایت کد ابزار در این مورد نیز نهایت دقت را داشته است.

این سایت هاست خود را از میزبان فا  (هاست های ایرانی میزبان فا) تهیه کرده است که نهایت سرعت را برای وب سایت به ارمغان آورده است.

مشکلی میتوان در این بخش از کار وب سایت کد ابزار گرفت عدم اتصال آن به سرویس های CDN ایرانی میباشد. اگر سایت به CDN متصل گردد میتواند کیفیت بسیار مناسبی را برای کاربران به ارمغامن آورد همچنین ربات های گوگل نیز با مشکلی مواجه نخواهند شد.

کد نویسی سایت کد ابزار

کد های سایت کد ابزار
کد های سایت کد ابزار

وب سایت کد ابزار از کدنویسی پیشرفته بوت استرپ بهره برده است که کاملاً مطابق با HTML5 میباشد. در نتیجه این امر گوگل میتواند تمامی اطلاعات مورد نیاز را برداشت نماید از جمله مکان دقیق محتوا ، مکان ساید بار ، مکان منو و…

همچنین باید بدانید که امروز بهره مندی از HTML5 یکی از استاندارد های قالب ها میباشد.

بک لینک های کد ابزار

بک لینک های کد ابزار
بک لینک های کد ابزار

کد ابزار با توجه به اینکه سایت نوپایی است و گوگل در حال حاظر اعتماد کاملی به این سایت ندارد بسیار با احتیاط عمل کرده و بعد از چندین ماه هم هیچ بک لینکی از سایتی دریافت نکرده است.

فعلاً در حال حاضر وب سایت کد ابزار بر روی تولید محتوا تمرکز ویژه ای داشته که خبر از رعایت سئو در این وب سایت میدهد.

محتوای سایت کد ابزار

محتوای سایت کد ابزار
محتوای سایت کد ابزار

محتوای وب سایت کد ابزار بر اساس اصول سئو نگارش شده است به نوعی که اکثریت موارد در سئو داخلی آن رعایت شده است.  محتوای ارائه شده توسط این سایت کاملاً مفید بوده و تجربه کاربری عالی به کاربر انتقال میدهد.

تمامی عکس های مورد استفاده در سایت کد ابزار اختصاصی بوده و برای گوگل نیز بسیار مهم است.نکته : وب سایت کد ابزار یکی از نمونه کارهای وب سایت seo hub میباشد که میتوانید از طریق لینک زیر وارد وب سایت کد ابزار شوید:

https://www.codeabzar.com

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از کد های HTML می باشید.: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>