آموزش سئو امیر قمصری

امیر قمصری

بدون شک امیر قمصری یکی از برترین ها در سئو میباشد ، امیر قمصری مدیر وب سایت نیو سئو و یکی از اساتید آموزش سئو در ایران محسوب میگردد. ما در این بخش از سایت سعی بر این داشته ایم تا تمامی ویدیو های استاد عزیز ” امیر قمصری ” را به صورت یکجا در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم. آموزش های این استاد گرامی همانطور که گفته شد در این بخش از سایت قرار خواهد گرفت و در صورت وجود ویدیو جدید این بخش بروز رسانی خواهد شد.

مرجع آموزش ها : وب سایت NEW SEO

توضیحات کلی سئو

با توجه به درخواست های شما دوستان گلم من باب تهیه فیلم های آموزش سئو ، از این پس فیلم هایی را به صورت دوره ای در اختیار شما قرار خواهم داد. بنده در این کلیپ به صورت کلی سئو را توضیح می دهم


تولید محتوا براساس سئو

در این کلیپ توضیحات کاملی درمورد تولید محتوا و سئو تولید محتوا خدمت شما دوستان عزیزم ارائه کرده ام.امیدوارم لذت ببرید. در این ویدئو به بخش های مختلف تولید محتوا و نکات مربوط به سئو آن می پردازم تا شما با اصول بهینه سازی محتوا آشنا شوید.

تاثیر پلاگین ها بر سئو سایت

در این فیلم آموزش سئو پاسخ سوالی را داده ام که به کرات از بنده پرسیده شده است.اینکه آیا پلاگین ها و ابزار های مختلفی که در اینترنت دوستان ایرانی بنده و همچنین همکاران سایر کشور ها عرضه می کنند در سئو تاثیر دارد یا خیر !!


پاسخ به مهم ترین سوال صاحبان وب سایت ها در زمان عید

در نزدیکی عید خیلی ها نگران بازدید وب سایتشون می شوند. در این کلیپ توضیحاتی در مورد این نگرانی ها داده ام.


دوره آموزش سئو اپلیکیشن فوق العاده نیوسئو

سایت شما با قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل با افزایش بیش از 50 برابری فروش مواجه خواهد شد که شاید باورکردنی نباشد اما کسانی که تجربه کرده اند می دانند قدرت سئو سایت حتی از این هم بیشتر است. در دوره آموزش سئو پیش روی شما، به صورت درس به درس آموزش هایی شامل تمام تکنیک ها و نکات مهم سئو از سطح مقدماتی تا پیشرفته برای کلیه علاقه مندان و کارشناسان سئو و همچنین جهت آشنایی مدیران سایت ها و مجموعه ها با مفهوم سئو میباشد.


تاثیر بهینه سازی سورس در سئو

بهینه سازی سورس سایت در دسترس ترین قسمت جهت بهبود سریع و قطعی سئو سایت شماست. این بخش به ساده ترین حالت ممکن در قالب نکات حیاتی و کلیدی آموزش داده شده است.


تاثیر تولید و سئو محتوا در سئو

در این بخش توضیحات دقیق در مورد انواع حالت های تولید محتوا و همچنین تکنیک های مهم و تاثیرگذار سئو محتوا به کامل ترین حالت ممکن آموزش داده شده است.


تاثیر ساخت و تحلیل بک لینک در سئو

تاثیر فوق العاده بک لینک ها در بهبود سئو بر هیچ کس پوشیده نیست. در این بخش تکنیک های کلیدی ساخت بک لینک رایگان به کاربردی ترین روش ممکن آموزش داده شده است.


تاثیر بررسی و تحلیل وبمستر در سئو

تحلیل و بررسی مداوم وبمستر تولز یا همان search console گوگل و استخراج نکات کلیدی آن به شکلی باورنکردنی به افزایش بازدید سایت شما کمک می کند و این بخش پر از این نکات کلیدی است.


سوالات متداول کسب و کار اینترنتی

در بخش پیش روی شما، امیر قمصری سعی خواهد کرد به مشهورترین سوالات متداول تمامی کاربران اعم از کارشناسان و علاقه مندان کسب و کار اینترنتی و یا مدیران سایت ها، به صورت کامل و جامع پاسخ دهد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید.


قسمت اول هفت یک

در این قسمت از دوره رایگان و اسرار آمیز هفت یک، امیر قمصری ابتدا به موضوع تاثیر گذاری سئو بر روی وب سایت ها می پردازد و همچنین در ادامه به این سوال مهم پاسخ می دهد که آیا وب سایتتان را خودتان سئو کنید بهتر است یا اینکه بسپارید به کارشناسان سئو؟؟


قسمت دوم هفت یک

بهترین روش برای نگارش مقالات جذاب و خواندنی چیست؟


قسمت سوم هفت یک

در زمانی که قرار است پیام رسان و یا شبکه اجتماعی پرطرفداری بسته شود، ما باید چه کاری انجام دهیم تا مشکلی برای کسب و کارمان پیش نیاید؟ * بسترهای مناسب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست؟


قسمت چهارم هفت یک

آیا برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه داریم؟ * اگر خودمان سرمایه نداریم آیا باید از طریق یک سرمایه گذار، سرمایه جذب کنیم؟


قسمت پنجم هفت یک

تفاوت سئو و گوگل ادوردز در چیست؟ * چه زمانی باید از سئو استفاده کنیم و چه زمانی از گوگل ادرودز؟


قسمت ششم هفت یک

آیا برای راه اندازی و توسعه کسب و کار اینترنتی نیاز به جذب سرمایه گذار داریم؟ * آیا برندهایی که از سرمایه گذار استفاده کردند، سود کردند؟ * آیا میتوانیم ایده های خود را با دیگران در میان بگذاریم؟


قسمت هفتم هفت یک

آیا در پنج سال آینده کسب و کارهای سنتی شرایط مطلوبی دارند؟ * چه آینده ای در انتظار کسب و کارهای سنتی است؟ * در پنج سال آینده کسب و کارهای سنتی دستخوش چه تغییر و تحولاتی خواهند شد؟


قسمت هشتم هفت یک

آیا استفاده از استارت آپ هایی که در خارج از ایران راه اندازی شده اند و به درآمد رسیدند میتواند برای ما سودآوری داشته باشد؟ * هنگام الگوبرداری از یک استارت آپ به چه نکاتی باید توجه کنیم؟


قسمت نهم هفت یک

توضیحاتی در مورد عبارت User Friendly یا همان کاربر پسند بودن نقش User Friendly در مورد وب سایت ها و اپلیکیشن ها آیا واقعا User Friendly در جذب مخاطب تاثیر به سزایی دارد یا خیر؟


قسمت دهم هفت یک

موفقیت کسب و کارهای نوپا کی باید خیالمان راحت باشد که به موفقیت رسیدیم؟ آیا پروژه ما به موفقیت رسیده است یا نه؟


قسمت یازدهم هفت یک

برای راه اندازی و به موفقیت رسیدن یک کسب و کار باید روزانه چه میزان زمانی رو صرف کنیم؟ *باید چند ساعت در طی روز کار بکنیم؟


قسمت دوازدهم هفت یک

میزان تاثیرگذاری نظرات بر افزایش فروش و برند سازی


تحلیل سئو سایت شما

با توجه به نیاز روزافزون سایت های اینترنتی به تحلیل سئو سایت جهت بهبود وضعیت سئو و در نتیجه افزایش بازدید، افزایش فروش و توسعه کسب و کار خود، همواره باید به بهترین نحو ممکن وب سایت خود را از منظر سئو تحلیل و بهینه سازی کنید تا اولا از رقبا وضعیت بهتری داشته باشید و ثانیا دچار جریمه های سنگین گوگل نشوید.


تاثیر دلار بر کسب و کارهای اینترنتی

در این ویدیو به این موضوع پرداخته ایم که آیا تغییراتی که روی قیمت دلار اتفاق افتاده روی کسب و کارهای اینترنتی هم تاثیر گذاشته یا خیر؟ اولین نکته اینکه قطعا تاثیر گذاشته است، اینطور نیست که تاثیر گذار نباشد. درست است که در دنیای واقعی خیلی تاثیرات بیشتری گذاشته اما در دنیای مجازی هم به هرحال یه اتفاقاتی افتاده که با دیدن این ویدیو به شما راه کارهایی پیشنهاد میکنیم پس ویدیو بالا را با دقت ببینید.


اولین گام راه اندازی کسب و کار

اولین کاری که در زمان استارت یک کسب و کار اینترنتی باید انجام بدید چه مواردی می باشد؟ هر زمانی که شما میخواهید یک استارتاپ را راه اندازی کنید، وقتی فکر میکنید که به نتیجه میرسد یا نه باید از خودتان چندین سوال بپرسید و به آنها جواب دهید. در این ویدیو به بررسی این سوالات می پردازیم.


چگونه با سئو ثروتمند شویم؟!

یکی از سوالاتی که بسیار مطرح شده برای شما دوستان عزیز، دانستن این موضوع است که چگونه میشود از طریق علم سئو ثروتمند شد؟ خب به بررسی چند نکته میپردازیم : *اینکه سئو از پر درآمدترین مشاغل دنیا هست. *در بحث کسب و کار اینترنتی پر درآمدترین شغل دنیاست. پس این خودش به تنهایی کافیست که مطمئن شوید قرار است چقدر پول از راه سئو در بیاروید. چطور ممکنه از طریق سئو پول در بیارورم ؟ پس لطفا با ما همراه باشید.


ما باید به دیگران اعتماد کنیم؟ چرا؟

یکی از دغدغه هایی که شما دوستان عزیز دارید این است که، آیا می توانید اعتماد کنید به مثلا برنامه نویسی، شرکت های طراحی سایت یا هر فرد دیگه ای که ایده را به او انتقال بدید و آن را تبدیلش کند به نرم افزار یا هر داستان دیگه ای؟ تا زمانی که ایده را در جایی مطرح نکنید، آن ایده به واقعیت تبدیل نمیشود. در این ویدیو به این مبحث پرداخته میشود پس لطفا با ما همراه باشید.


تحریم ایران توسط گوگل

حتما شما هم شنیده اید که در دو سه هفته گذشته یک بحثی پیش آمده که اگر گوگل در نیمه آبان ایران را تحریم کند و یک سری خدمات را به ما ندهد چه اتفاقی برای ما میفتد؟ این اخباری که منتشر شده در حدی تشنج ایجاد کرده که حتی برای استاتید هم مشکلی پیش آمده است, احتمالا بسیاری از شما دوستان عزیز هم مردد هستید که اگر تحریم بشیم و گوگل یکسری ابزار را به ما ندهد چه اتفاقی برایمان میفتد؟ پس لطفا با ما همراه باشید.


تنها روش جذب دائمی مشتری و کارمند

یکی از سوالاتی که خیلی پیش آمده است و دوستان درخواست میکنند، این موضوع است که در مباحث مختلف کسب و کار من نکاتی را بگویم نه فقط در حوضه دیجیتال مارکتینگ، با توجه به اینکه حوضه فعالیت من کسب و کار اینترنتی است سعی میکنم نکاتی که بازگو می کنم بیشتر در این زمینه باشد. اما امروز میخوام نکته خیلی مهمی را بگویم : لطفا کاری کنید که دیگران مجبور شوند با شما کار کنند !!! اما چجوری امکان دارد؟


تاثیر شگفت انگیز تبادل لینک برای سایت ها

یکی از سوالاتی که خیلی مطرح هستش این مورد است که آیا تبادل لینک میتواند برای وبسایت تان ارزشمند باشد!؟ آیا سودآور دارد!؟ آیا درصد سودآوریش به نسبت مضراتی که داد زیاد است یا کم؟! در این ویدیو به این مبحث پرداخته میشود پس لطفا با ما همراه باشید.


تاثیرات شگفت انگیز ایمیل مارکتینگ

در این کلیپ به طور مختصر به این موضوع پرداخته ام که آیا ایمیل مارکتینگ هنوز هم در ایران تاثیر گذار است؟ خب، بله بر اساس بررسی هایی که انجام داده ایم به این نتیجه رسیده ایم که هنوز هم ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین روش هاست و تاثیرات زیادی دارد و نسبت به قبل، همان زمان که ایمیل های یاهو خیلی استفاده میشد. خب درسته ضعیف تر شده، اما اگر شما به افرادی که هدفتان هست ایمیل بزنید و متن ایمیل قوی و تبلیغ…


سهم شگفت انگیز سئو از دیجیتال مارکتینگ

یکی از سوالاتی که شما دوستان عزیزم مییپرسید این است که سئو چند درصد از دیجیتال مارکتینگ است؟ یعنی آیا ما فقط با سئو و بالا آوردن سایتمان در گوگل میتوانیم شرایط خوبی را برای وب سایتمان بوجود بیاوریم؟ یا اینکه باید از انواع و اقسام مدل های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنیم !!!!! در این ویدیو به این مبحث پرداخته میشود پس لطفا با ما همراه باشید.


تاثیر زیاد یا کم وجود کلمات کلیدی در url

آیا حضور عبارت های کلیدی در url ها تاثیر دارد؟ بله حضور کلمات کلیدی در url تاثیر گذار است اما تاثیرش خیلی کم می باشد. *آیا حضور کلمات در url نسبت به گذشته تاثیرش بیشتر شده که url های قدیمی را تغییر دهیم؟


اسرار موفقیت دی جی کالا – نکته اول

اولین نکته در مورد داستان موفیقت دیجی کالا داستان ایده جذاب می باشد، این ایده زمانی به ذهن برادران محمدی رسید که هیچ کسی به این مساله فکر نمیکرد. در این ویدیو به این مبحث پرداخته میشود