لینک سازی اصولی برای افزایش آتوریتی Moz

آموزش لینک سازی اصولی برای افزایش رتبه در گوگل و افزایش آتوریتی در MOZ

همانطور که میدانید در مقاله تحلیل دامین آتوریتی جدید MOZ به دلایل افت آتوریتی سایت ها پرداخته ایم گفته های Moz در این باره را به زبان فارسی درج کرده ایم.

Moz

اما این موضوع برای ما کاملاً آشکار است که شرکت MOZ در حال نزدیک تر شدن به آلگوریتم های گوگل میباشد یعنی این بار میتوان گفت زمانی که MOZ یک سایت را با آتوریتی بالایی میداند میتوان به آن سایت اعتماد کرد و اگر آتوریتی پایین به آن سایت بدهد قابل اعتماد نخواهد بود.

اما قصد ما امروز آموزش روش اصولی از لینک سازی میباشد که در زیر به آن اشاره میکنیم:

با این روش لینک سازی شما میتوانید هم رتبه سایت خود را بهبود ببخشید و هم اینکه دامین آتوریتی خود را به طرز سریعی افزایش دهید.

استراتژی سئو در سال 2019

توصیه میکنیم ابتدا مقاله استراتژی سئو در سال 2019 را مطالعه فرمایید سپس ادامه مقاله را مطالعه کنید.

کارهایی که لازم است انجام دهید از این قرار است:

1- تولید یک محتوای جامع به صورت آسمان خراش

2-لینک گرفتن از سایت های عمومی

3- لینک از سرویس های کوتاه کننده لینک

4- قدرت بخشیدن به لینک های کوتاه برای تاثیر هرچه بیشتر

محتوای جامع

محتوای جامع بنویسید

همانطور که گفته شد ابتدا شما باید یک مطلب جامع را بنویسید تا بتواند تا حدودی خواننده را جذب نماید. ترجیحاً از مواردی در مقاله خود استفاده کنید که وب سایت دیگری به آن اشاره نکرده است تا به نوعی برای کاربر تازگی داشته باشد.

به طور کلی منظور ما مقاله ای است که کاربر را جذب خود نماید.

لینک سازی

در سایت های عمومی لینک سازی کنید

مرحله بعدی لینک سازی در سایت های عمومی همانند انجمن ها ، وبلاگ ها ، کامنت ها و از این دست میباشد.

تنها موردی که بایستی حتماً رعایت کنید مرتبط بودن سایت هایی هست که از آنها لینک میگیرید.

کوتاه کننده لینک

لینک گرفتن از کوتاه کننده های لینک

مرحله بعدی تبدیل مطلب به لینک های کوتاه میباشد ، سایت هایی مثل yon.ir یا سایت هایی همانند Bit.ly یا Bit.do این قابلیت را دارند که لینک شما را به یک لینک کوتاه تر تبدیل کنند.

شاید بخواهید بدانید کوتاه کننده لینک چگونه موجب افزایش قدرت صفحه شما خواهد شد… جواب ساده است زمانی که شما یک لینک را در سایت bit.ly کوتاه میکنید در واقع سایت bit.ly یک لینک از سایت خودش را بر روی صفحه مورد نظر شما ریدایرت 301 میکند و این یعنی تمامی قدرت آن صفحه از سایت bit.ly به صفحه شما منتقل میشود.

در زیر نحوه قدرت بخشیدن به این لینک ها را نیز درج کرده ایم.

قدرت بخشیدن به لینک های کوتاه

همانطور که میدانید ده ها سرویس کوتاه کننده لینک وجود دارد که شما بایستی از تمامی آنها لینک دریافت کنید.

اما نکته اینجا است که این لینک ها بایستی در سایت هایی قرار گیرند که کیفیت آنها بیشتر شود ، مثلا شما میتوانید لینک کوتاه شده را در وبلاگ ها یا سایت ها قرار دهید تا تاثیر آنها بیشتر شود.

توجه داشته باشید که اگر فقط یک لینک کوتاه ایجاد کنید بی فایده است و سایت شما هیچ امتیازی نخواهد گرفت ، برای گرفتن امتیاز بایستی حتماً لینک کوتاه در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها و وبسایت ها قرار دهید تا گوگل بتواند آنها را مشاهده کرده و مد نظر قرار دهد.

پیشنهاد ویژه

وب سایت Seo Hub تمامی کارهایی که در بالا درج شده است را در کمتر از 24 ساعت برای صفحه مورد نظر شما با نهایت کیفیت انجام خواهد داد.

توجه داشته باشید برای قدرت بخشیدن به هر لینک کوتاه حدود 20 بک لینک از سایت های مطرح اختصاص داده خواهد شد. یعنی اگر 10 کوتاه کننده لینک را در نظر بگیریم این 10 لینک حدود 200 لینک دریافت خواهند کرد تا نهایت کیفیت آنها به صفحه مورد نظر شما اختصاص داده شود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با آیدی تلگرام  زیر در ارتباط باشید:

@realneo65

2 دیدگاه
  1. عالی بود مهندس بازم مطلب در این باره بنویسید لطفا موفق باشید
    1. با سلام بله در نظر داریم سری بعدی آموزش ها رو در این راستا ارائه کنیم ، در صورتی که سوالی داشتید خوشحال میشیم پاسخگو باشیم

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از کد های HTML می باشید.: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>