موضوع de-indexing گوگل هنوز به طور کامل حل نشده است اما Google در حال کار بر روی آن است

مشکل حذف شدن صفحات سایت از نتایج گوگل

(هنوز ثابت نشده است – اما گوگل در حال کار بر روی آن است و در مورد مسئله بهتر ارتباط برقرار کرده است. )

دیروز گوگل اعلام کرده است که مسئله انحرافی که در روز پنجشنبه بعد از ظهر آغاز شد، به طور کامل حل شد. اما در حال حاضر گوگل می گوید که هنوز به طور کامل حل نشده است و گوگل هنوز در حال کار بر روی پردازش بسیاری از URL ها است که از فهرست خود حذف شده در روز جمعه.

گوگل مظنون است که این مسئله باید در مدت کوتاهی حل شود و زمانی که Google متوجه شود کاملا برطرف شده است، به روز رسانی دیگری ارائه خواهد شد.

چی شد؟ در روز پنج شنبه گوگل شروع به تعویض بسیاری از URL ها از فهرست خود کرد. ما روز جمعه گوگل را از این موضوع مطلع کردیم، چون ما شاهد فراوانی شکایات از جامعه جستجوگر بودیم. جستجوگرها، وب مسترها ، صاحبان سایت و توسعه دهندگان متوجه یک بخش زیبا از صفحات وب خود شدند و دیگر در نتایج جستجوی Google نشان داده نشد – صفحات آنها حذف شد و آنها نمی دانستند چرا.

وضعیت چیست؟ با وجود اینکه Google در روز شنبه صبح گفت که کاملا حل شد، اینطور نیست.

جان مولر از گوگل در روز یکشنبه صبح مجددا کیمیا شد پس از آنکه بسیاری از مدیران وب هنوز بهبودی ندیدند. مدیران گوگل گفتند ” در واقع، به نظر می رسد هنوز صفحاتی وجود دارد که باید دوباره پردازش شوند. سیستم های ما پیشرفت خوبی در اینجا انجام می دهند، اما طولانی تر از آن چیزی است که من در ابتدا انتظار داشتم. ”

جان همچنین گفت که شما می توانید از بازرسی URL و ادرخواست ایندکس در کنسول Google Search برای تسریع نمایه سازی صفحات خاص استفاده کنید. او اضافه کرد که حتی زمانی که کاملا حل شود، ممکن است شما تمام صفحات خود را در لیست گوگل مشاهده نکنید زیرا گوگل همیشه 100٪ از صفحات سایت را در لیست خود فهرست نمی کند.

ما نمی دانیم که چقدر از شاخص گوگل تحت تاثیر این اشکال زدایی قرار گرفته است. اما ما می دانیم که این اشکال از ساعت پنج بعداز ظهر و تا همین الان ادامه دارد ، اما هنوز کاملا حل نشده است.

اگر صفحات مشخصی وجود دارد که شما می دانید در حال حاضر صفحاتی که نیاز دارید در نتایج باشند اما نیستند ، از Google Search Console بررسی URL برای اندکس شدن استفاده کنید. این موضوع باید تقریبا بلافاصله در صفحه گوگل به صفحه کمک کند.

گوگل در حال کار بر روی پردازش URL های آسیب دیده است و گوگل معتقد است که باید در کوتاه مدت آن را حل کند.

امیدواریم این مشکل سئو به رودی رفع گردد.

 

منبع خبر : https://searchengineland.com/googles-de-indexing-issue-still-not-fully-resolved-but-google-is-working-on-it-315070

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از کد های HTML می باشید.: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>