بیایید چیزهایی را مشخص کنیم: به روز رسانی الگوریتم Florida 2 ربطه به الگوریتم اصلی florida ندارد.

برخی از افراد این موضوع را با نام آپدیت آلگوریتم فلوریدا 2 مشخص کرده اند اما اجازه ندهید این نام شما را به اشتباه بیندازد.

پس از آنکه گوگل یک بروز رسانی آلگوریتمی بسیار گسترده ای در تاریخ 12 مارس منتشر کرد ، آن را به روز رسانی Florida2 نامیدند.

اما ناشرین این اشتباه کوچک را مرتکب شده اند که آیا آپدیت این هفته با فلوریدا ارتباط دارد یا خیر ، در واقع این آپدیت ربطی به به روز رسانی فلوریدا در تاریخ 2003 ندارد.

در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

pubcon 2019
pubcon 2019

چه کسی نام فلوریدای 2 را بنیان گذاری کرد؟ این نام از Brett tabke مدیر وب سایت Webmasterworld و کنفرانس Pubcon گرفته شده است. او در حال بحث در مورد موضوع به روز رسانی گوگل بود که این آپدیت را با نام فلوریدا 2 یاد کرد.

الگوریتم گوگل
الگوریتم گوگل

واقعیت این است که آلگوریتم florida1 و florida 2 هیچ شباهتی به هم ندارند. در واقع این دو الگوریتم های کاملاً متفاوت هستند و کاملاً با هم متفاوت هستند یعنی ما انچه در سال 2003 رخ داده است را با انچه در سال 2019 رخ میدهد را مقایسه کنیم.

آپدیت 3/12 گوگل
آپدیت 3/12 گوگل

به روز رسانی 3/12 چه بود؟

این یک سوال خوب است ، ما میدانیم که گوگل چندین بار در سال بروز رسانی مینماید و ما میدانیم که خود گوگل اعلام کرده است این بروز رسانی که انجام شده است یکی از بزرگترین بروز رسانی ها بوده است.

ما همچنان به دنبال بررسی این الگوریتم جدید هستیم  و نیاز به درک بیشتری از این موضوع داریم ، اما در حال حاضر بهتر است از مقایسه این الگوریتم با florida 1 دست بردارید.

انواع نظریه ها در مورد این الگوریتم از YMYL و EAT وجود دارد که گفته اند مربوط به پنگوئن میباشد اما برای گفتن این موضوع بسیار زود است اما ما همچنان پیگیر این موضوع هستیم تا ببینیم الگوریتم جدید چه بوده و چه تغییراتی را در پی دارد.

برای اطلاعات بیشتر مقاله های بعدی ما را مطالعه فرمایید.

این مقاله از وب سایت معروف Search engine land  ترجمه شده است که منبع آن را در زیر برای شما وب مستران عزیز درج کرده ایم.

منبع :

Let’s clear things up: Google’s ‘Florida 2’ algorithm update is not related to original Florida update

2 دیدگاه
  1. Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at seo-hub.info promoted as a resource on our blog alychidesign.com ? We are in the midst of updating our do-follow broken link resources to include current and up to date resources for our readers. . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know. Thanks, Aly
    1. Yes, Sure Please give me your web site address We would be happy to be present as a SEO reference on your blog

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از کد های HTML می باشید.: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>