رتبه 1 گوگل در یک کلمه کلیدی (عملی با ویدیو در عرض 1 ماه)

این پکیج در عرض 1 ماه ضبط شده است ، در اصل تمامی کارهایی که در مدت زمان 1 ماه انجام شده است تا 1 کلمه کلیدی از ضفحه 4 به صفحه 1 و رتبه 1 برسد را کاملاً مشاهده خواهید کرد.

دانلود بخشی از آموزش

ما در این پکیج یک صفحه با عنوان یک لینک PBN را ایجاد کردیم و سعی کردیم تا آن را با روش های مخصوصی به رتبه 1 گوگل برسانیم که در عرض 1 ماه این کار انجام شد و وب سایت سئو هاب در کلمه کلیدی بک لینک PBN به رتبه 1 گوگل رسید.

کلمه کلیدی

چرا این کلمه کلیدی را انتخاب کردیم؟

انتخاب این کلمه کلیدی به این دلیل بود که تمامی افرادی که در این زمینه کار میکردند خود فروشندگان بک لینک های PBN بوده اند و بر اساس لینک سازی چند مرحله ای و لینک سازی PBN این کار را انجام داده اند.

پس در صورتی که میتوانستیم با وجود سایت هایی که لینک سازی سنگین و قوی انجام داده اند رتبه 1 را بدست آوریم مطمئن شودیم کاری که ما انجام میدهیم و لینک سازی که ما آموزش میدهیم بسیار قویتر از لینک سازی های PBN میباشد.

در واقع این کلمه کلیدی یک کلمه با رقبای بسیار سرسخت بوده است.

مدت زمان ویدیو

مدت زمان ویدیو آموزشی چقدر است؟

مدت زمان آموزش در این پکیج ویدیویی 2 ساعت میباشد.

لینک سازی به روش pbn

آموزش ها عملی است یعنی چه؟

آموزش هایی که در این پکیج مشاهده خواهید کرد به صورت کاملاً نکته به نکته میباشد یعنی هر کاری برای افزایش رتبه سایت انجام شده است کاملاً برای شما عزیزان توضیح داده ایم و شما میتوانید به راحتی تمامی کارهای انجام شده را به صورت عملی در ویدیو مشاهده کنید و نکته به نکته انجام دهید.