کتاب راهنمای سئو (اصولی و جامع)

کتاب فاکتورهای سئو در واقع یک کتاب در زمینه وبمستری میباشد که شما را در این راه همانند یک استاد راهنمایی خواهد کرد.

شاید برای شما سوال باشد چه چیزهایی در این کتاب وجود دارد و شما چه چیزهایی خواهید آموخت

در جواب میتوان گفت هرآنچه برای سئو اصولی یک سایت لازم باشد در این کتاب درج شده است یعنی شما با یکبار مطالعه این کتاب تمامی موارد تاصیر گذار در رتبه بندی و بهبود سایتتان را خواهید آموخت.

در این کتاب صدها فاکتور برای افزایش رتبه سایت شما معرفی شده است که حتی اگر 50 مورد از این صدها مورد را به نحو احسنت اجرا کنید بدون شک وب سایت شما جزو 3 رتبه برتر گوگل خواهد بود.

کتاب راهنمای سئو
کتاب راهنمای سئو

این کتاب برای وبمستران حرفه ای مفید است؟

در واقع وبمستران حرفه ای با اینکه بسیاری از راه کارها و فاکتورهای اصلی در زمینه سئو را میدانند اما متاسفانه فقط چند مورد از این فاکتورها که بیشترین تاثیر را داند توجه میکنند. حال اگر وبمستران حرفه ای هم این کتاب را مطالعه کنند خواهند فهمید که تمامی فاکتورها در کنار هم یعنی کوبیدن پرچم بر فراز گوگل…

افزایش رتبه سایت در گوگل
افزایش رتبه سایت در گوگل

آیا خواندن این کتاب برای افرادی که تازه کار خود را شروع کرده اند مفید است؟

بسیاری از افرادی که تازه کار خود را شروع کرده اند هنوز نمیدانند که چه مواردی در سئو تاثیر مثبت دارد و چه مواردی تاثیر منفی حال اگر تمامی فاکتورهایی که تاثیر مثبت دارند را در یک لیست مطالعه کنند دیگر نیازی به آزمون خطا نخواهند داشت و در نتیجه میتوانند سایت خودشان را به نحو احسن سئو کنند.

در واقع شما با این کتاب یک چیت در زمینه سئو را دارید که میتوانید با استفاده از آن در سریعترین زمان ممکن سایت خود را به رتبه های برتر رسانده و فروش خودتان را آغاز کنید.

ما مطالعه این کتاب را به تمامی افرادی که در زمینه سئو فعالیت دارند و یا اینکه به نوعی وبمستر هستند پیشنهاد میکنیم