بهبود رتبه الکسا

الکسا
الکسا

بهبود رتبه الکسا

بهبود رتبه الکسا موردی هست که عموم وب مستران به آن نیاز دارند و به دنبال این موضوع هستند ، در این آموزش وب سایت سئو هاب را که عملاً متد بهبود رتبه الکسا بر روی آن پیاده سازی شده است را مثال زده ایم که به وضوح مشاهده خواهید کرد با حدود 100 ورودی از گوگل رتبه 2000 ایران را در الکسا به خود اختصاص داده است…

وب سایت الکسا قبلاً عمده رتبه بندی را بر روی ورودی های آن سایت قرار داده بود اما امروزه شاهد یک الگوریتم پیشرفته تر و البته منصفانه تر از الکسا هستیم که تمامی فاکتورهای سئو داخلی را چک کرده و در نهایت به وب سایت شما رتبه میدهد. در این ویدیو آموزشی نحوه بهینه سازی وب سایت برای الکسا (گرفتن رتبه بهتر در الکسا) را آموزش داده ایم.

آیا این روش بر روی رتبه بندی سایت در گوگل نیز تاثیر مثبت دارد؟

بله خوشبختانه فاکتورهای الکسا به گوگل نزدیک هست و این امکان را برای وب سایت شما فراهم می آورد تا بتوانید رتبه بهتری در گوگل نیز به وب سایتتان اختصاص دهید. در واقع با رعایت مواردی که در این پکیج به شما آموخته ایم میتوانید رتبه گوگل خود را نیز بهبود ببخشید.

در چه مدت زمانی میتوانیم تمامی موارد الکسا را بر روی وب سایت اجرا کنیم؟

چنانچه مطابق با ویدیو عمل کنید شما عزیزان میتوانید در کمتر از 1 روز تمامی موارد را بر روی وب سایت خودتان رفع نمایید.

چه مدت زمانی بعد از تغییرات رتبه سایت در الکسا بهتر خواهد شد؟

الکسا معمولاً هر دو هفته یک بار وب سایت شما را بررسی مینماید ، یعنی اگر شما امروز تمامی تغییرات را مطابق با ویدیو انجام دهید نهایتاً 2 هفته بعد وب سایت شما شروع به بهبود رتبه خواهد کرد.

آیا این ویدیو نیاز به لایسنس دارد؟

بله این ویدیو کد گذاری شده میباشد و شما برای اجرای این ویدیو بایستی کد فعالسازی دریافت نمایید ، که برای اینکار بایستی نام و نام خانوادگی و ایمیلی که با آن خرید را انجام داده اید به صورت تیکت در پشتیبانی وارد نمایید و منتظر لایسنس باشید ، لازم به ذکر است درخواست شما تا 24 ساعت اجرا خواهد شد و لایسنس از طریق تیکت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای این آموزش نیاز به اکانت الکسا هست؟

برای اجرای دقیق این آموزش بله شما نیاز به اکانت الکسا خواهید داشت اما با توجه به اینکه تمامی فاکتورهای تاثیر گذار توضیح داده شده است شما میتوانید بدون داشتن اکانت الکسا نیز این مشکلات را در سایت خود رفع کنید و رتبه وب سایتتان را بهبود ببخشید.

مدت زمان ویدیو : 40 دقیقه

مدرس ویدیو : ناصر رسولی

نوع ویدیو : کاملاً تست شده و عملی

شما هم نظر بدید

question