بک لینک رایگان

بک لینک های رایگان عمدتاً در سطح اینترنت موجود هستند و شما میتوانید این بک لینک ها را برای وب سایت خودتان ثبت کنید. در این پست سعی بر این داشته ایم تا بک لینک هایی را معرفی کنیم که از اتوریتی بسیار بالایی برخوردارند و همچنین شامل لینک های فالو و نوفالو میباشند.

در واقع بدین صورت هم اتوریتی وب سایت شما ارتقاء می یابد و هم اینکه کمک شایانی به سئو وب سایت شما خواهد شد. به نوعی میتوانیم این بک لینک ها رایک لنگر مهم در افزایش اعتبار وب سایت ها دانست که بسیاری از افراد از این بک لینک ها بهره کافی را نمیبرند و یا اینکه فقط بخشی از کار را انجام میدهند. در این پست نحوه صحیح ثبت حدود 20000 بک لینک را به شما خواهیم آموخت پس با ادامه مراحل با ما باشید…


چگونه لینک ها را ثبت کنیم؟

ابتدا بایستی وارد وب سایت هایی که در زیر معرفی کرده ایم شوید سپس لینک صفحه اصلی وب سایت را وارد نمایید. توجه داشته باشید که در برخی از سایت ها کلمه کلیدی را نیز بایستی وارد کنید ، سپس کافی است تا دکمه شروع را بزنید و چند لحظه صبر کنید ، بدین صورت خواهید دید که لینک ها ساخته میشوند. تنها نکته ای که قبل از شروع کار باید بدانید این است که حتماً صفحه اصلی وب سایت را وارد نمایید چراکه لینک های داخلی وب سایت شما ثبت نخواهد شد.


برای ثبت لینک ها در MOZ ، Href ، google و از این دست وب سایت ها چه کار کنیم؟

بعد از اینکه لینک ها ساخته شدند اگر آنها را در جایی ثبت نکنید به هیچ دردی نخواهد خورد به نوعی فقط وقت خودتان را تلف کرده اید. پس شما بایستی این لینک ها را در صفحات مختلف وارد نمایید ، راحت ترین روش ثبت لینک ها این است که وارد سایت ها و وبلاگ ها شوید و این لینک ها را به عنوان سایت من در قسمت نظرات درج کنید. هر کدام از لینک های بدست آمده را در بخش نظرات ثبت کنید میتواند در ماز ، اچرف و امثال آن نمایش داده شود و تاثیر آن بر روی وب سایت شما نمایان شود. نکته دیگر این است که حتماً در وبلاگ های مختلف وارد کنید لینک ها را چراکه این امکان وجود دارد نظرات شما توسط ادمین وبلاگ ها حذف شود.


بعد از چه مدتی تاثیر این بک لینک ها را میتوانیم ببینیم؟

عموماً هر بک لینکی که ثبت شد و در وبلاگی قرار گرفت میتواند بعد از 1 الی 2 ماه تاثیر خود را نمایان سازد. در واقع تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که لینک های تولید شده را در وبلاگ ها قرار دهید و 1 الی 2 ماه صبر کنید.


Index kings

با استفاده از این وب سایت شما میتوانید 15000 بک لینک ایجاد کنید که علاوه بر افزایش اعتبار سایت شما میتواند در افزایش رتبه الکسای سایت شما نیز بسیار مفید باشد. به نوعی ایندکسر ها میتوانند حکم محبوب تر شدن وب سایت شما در نظر گوگل را بازی کنند.


Seo1SEOTools

این سایت نیز میتواند 2500 بک لینک مفید با کیفیت بالا برای وب سایت شما ایجاد نماید. بک لینک های ایجاد شده میتواند توسط موتورهای جستجو کاملاً آنالیز شود و موجب بهبود سرعت ایندکس سایت شما گردد.


Im talk website submitter

این سایت میتواند 1800 بک لینک در سایت هایی که عمدتاً سایت های هویز هستند برای وب سایت شما ایحاد نماید. تفاوت این سایت با دیکر سایت در این است که برخی از بک لینک ها فالو و برخی نوفالو میباشند که در نهایت موجب بهبود سئو خواهند شد. این ترکیب فالو و نوفالو در بهبود سئو سایت مفید است.


۲۰۰۰ backlink

این سایت همانند نمونه بالا میتواند حدود 2500 بک لینک به صورت فالو و نوفالو ایحاد نماید که در بهبود سئو سایت کمک شایانی خواهد کرد.این سایت نیز به دلیل فالو و نوفالو بودن بک لینک های تولیدی میتواند به شدت برای سایت مفید باشد.


Free Backlinks

این وب سایت نیز میتواند حدود 2500 بک لینک برای شما ایجاد نماید که کیفیت پایینی دارند اما در کنار لینک های دیگر میتواند شما را از شر سئو منفی توسط لینک ها راحت نماید. در واقع با استفاده از این بک لینک ها شما میتواند آینده سایت را در برابر رقبا تضمین نمایید. البته ناگفته نماند استفاده از این بک لینک تنها در کنار بک لینک های دیگر مفید خواهد بود نه به تنهایی.


Free Backlinks Free Backlink Generator

این وب سایت تنها 300 بک لینک برای شما خواهد ساخت ، اما از آنجایی که لینک های ساخته شده به صورت لینک های فالو و لینک های نوفالو هستند اعتبار مناسبی به دامنه شما خواهد داد.


Ser Backlink

در این سایت شما خواهید توانست بیش از 2500 بک لینک برای سایت خودتان ایجاد نمایید. توجه داشته باشید. در این سایت شما باید آدرس سایت و کلمه کلیدی را وارد نمایید تا لینک ها برای شما ساخته شوند.


۲۴۷ backlink

این وب سایت با دیگر وب سایت ها تفاوت کوچکی دارد و آن تفاوت در ثبت نام میباشد ، به عبارت دیکر شما برای ثبت لینک در این سایت نیاز به ثبت نام دارید. این وب سایت حدود 1000 بک لینک برای شما خواهد ساخت.


Backlink generator

این سایت میتواند بیش از 325 لینک با کیفیت و دائمی را برای وب سایت شما ایجاد نماید. استفاده از این سرویس به شدت توصیه میگردد چراکه لینک های مناسبی را برای وب سایت شما خواهد ساخت.


Buy Backlinks Free Backlink Generator

این وب سایت نیز میتواند بیش از 300 بک لینک را برای سایت شما به رایگان بسازد.


Real-backlinks

این سایت توانایی ساخت حدود 100 بک لینک را دارا میباشد که 95% این بک لینک فالو هستند. به نوعی میتوانیم این سایت را نیز یکی از بهترین ها در افزایش اعتبار سایت در گوگل بدانیم.


Free backlink builder

این وب سایت 100 لینک مید برای سایت شما میسازد که تماماً لینک های ساخته شده فالو میباشند. تاثیر این لینک در افزایش اعتبار سایت مثال زدنی میباشد.


Improve Seo rank

این وب سایت نیز همانند دیگر وب سایت ها 100 بک لینک رایگان را برای وب سایت شما خواهد ساخت که کیفیت مناسبی را دارا هستند.


Officialy

این سایت میتواند 100 بک لینک را برای وب سایت شما ایحاد نماید ، تفاوت این وب سایت با دیگر وب سایت در تصویر امنیتی میباشد یعنی برای شروع لینک سازی شما بایستی یک تصویر امنیتی را تشخیص دهید و سپس اقدام به لینک سازی کنید.


Small Seo tools

این وب سایت توانایی ساخت حدود 60 بک لینک را برای سایت شما دارا میباشد.


W3 Seo

این وب سایت میتواند بک لینک های مناسبی را برای سایت شما ایجاد نماید. متاسفانه این سایت تا به امروز توسط سئو هاب تست نشده است.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *