بررسی سئو موسسه مهاجرتی مقدم

بررسی سئو وب سایت موسسه مهاجرتی مقدم

این وب سایت را میتوانیم یکی از سایت های نوپا در عرصه مهاجرت بدانیم با کادر حرفه ای…

وب سایت موسسه مهاجرتی مقدم بر روی وب سایت خود برنامه های بلند مدتی را پیش بینی کرده است ، به نوعی که هر شخصی که بخواهد به کشور های معروف دنیا مهاجرت نماید فقط یک سایت معتبر با نام موسسه مهاجرتی مقدم وجود داشته باشد.

خب بررسی سئو وب سایت https://mohajeraat.com را شروع کنیم:

 

کلمات کلیدی برنامه ریزی شده :

با توجه به بررسی های به عمل آمده مشاهده کردیم که این موسسه بر روی سایت خود بر روی دو کلمه کلیدی مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا بسیار اصرار دارد.

با توجه به ساختار این دو صفحه مشاهده میکنیم که در کنار کلمات کلیدی از برند خود نیز در تایتل صفحات استفاده کرده اند که به نوعی عملیات برند سازی را انجام میدهد.

 

نحوه ساختار صفحات سئو شده :

همانطور که گفته شد دو صفحه در وب سایت موسسه مهاجرتی مقدم وجود دارد که برای این موسسه در حال حاضر بسیار حائز اهمیت است. در این دو صفحه مخصوصاً در صفحه تحصیل در کانادا نوعی از آسمان خراش را با آپدیت های روزانه تکمیل کرده اند.

آسمان خراش به تنهایی میتواند حتی بدون بک لینک نیز جایگاه عالی را در نتایج جستجو برای خود رقم بزند. این شرکت فعلاً در حال تکمیل یک آسمان خراش فوق العاده در هر دو صفحه میباشند.

 

بروز رسانی سایت :

آپدیت و بروز رسانی سایت با بررسی های تیم ما به دو بخش تقسیم میگردد:

  1.  بروزرسانی محتوای صفحات که هر روز انجام میشود (مخصوصاً صفحات فرود سایت)
  2. بروز رسانی با کامنت ها که در آپدیت بودن سایت بسیار مفید و موثر است

 

کد نویسی قالب :

با توجه به اینکه وب سایت موسسه مهاجرتی مقدم از قالب سئو هاب استفاده نموده است که به طور کامل مشکلات کدها در آن رفع شده است و همچنین سئوی تکنیکال نیز به نحو احسنت در آن اجرا شده است.

 

سرعت لود سایت :

سرعت لود سایت یکی از اصل های اساسی در هر وب سایتی میباشد اما با توجه به اینکه وب سایت مهاجرتی مقدم از قالب سئو هاب استفاده نموده است که بسیار سبک و در عین حال بسیار بهینه میباشد سرعت لود بسیار عالی دارد.

علاوه بر سبک بودن خود قالب، هاست استفاده شده برای این سایت از سری هاست های ایرانی میباشد که سرعت لودینگ وب سایت را برای ایرانیان چندین برابر مینماید.  به طور میانگین سرعت لود در سایت موسسه مهاجرتی مقدم کمتر از 3 ثانیه میباشد که یک رکورد عالی محسوب میگردد.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از کد های HTML می باشید.: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>